Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Imieniny
6 Kwietnia 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adam, Ada, Adamina,
Celestyn, Celestyna,
Diogenes, Ireneusz,
Katarzyna, Sykstus,
Świętobor, Wilhelm,
Zachariasz
Do końca roku zostało 270 dni.
Targi Career EXPO we Wrocławiu
Redaktor: Administrator   
Pierwsza praca nie musi być straszna. Zmiana pracy na lepszą nie musi wiązać się z miesiącami poszukiwań. Zorientowanie się na rynku pracy, rozkręcenie biznesu czy podniesienie kompetencji nie powinno być drogą przez mękę. Takie zasady przyświecają organizatorowi targów pracy Wrocław Career EXPO, które odbędą się 8 kwietnia w godzinach 11:00 - 19:00 w Hali Stulecia. Poniżej pięć sposobów jak trafić w dziesiątkę podczas targów pracy i zmienić pracę na lepszą. 
Czytaj całość
 
Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha
Redaktor: Administrator   
Dodatkowe terminy warsztatów „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha” we Wrocławiu

IV edycja „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha”

5 marca rusza dodatkowa rejestracja na warsztaty „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha”, programu edukacyjnego dla gimnazjalistów. Kolejne zajęcia w ramach projektu dotyczą m.in. własności intelektualnej, szybkiego budowania prototypów oraz programowania. Nowością jest spotkanie tylko dla nauczycieli. Dodatkowe warsztaty zaplanowano na połowę marca i kwiecień.
Czytaj całość
 
Wrocław na wystawie w Strasburgu
Redaktor: Administrator   

W dniach 27-31 stycznia 2014 r., podczas posiedzeń Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Strasburgu będzie miała miejsce wystawa fotografii, będąca częścią projektu "Zakochaj się w Polsce nocą".

Wśród zdjęć zakwalifikowanych do pokazu w Pałacu Europy znalazł się uwieczniony na fotografii Most Tumski we Wrocławiu.

W ramach akcji wykonywane są sesje fotograficzne miast i miejscowości naszego kraju porą nocną. Dzięki iluminacji i nocnej grze świateł zdjęcia nabierają zupełnie innego, niejednokrotnie fantastycznego wymiaru. Ze zrealizowanych prac powstają wystawy, które są prezentowane w przestrzeni publicznej oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Pokazy wystawiane są zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami.

Czytaj całość
 
Sylwester 2013 na wrocławskim Rynku
Redaktor: Administrator   
Disco Sylwester z Dwójką na Rynku we Wrocławiu rozpoczyna się o godz. 20.05 i potrwa do godz. 1:30. Wstęp na wrocławski Rynek jest wolny. Uczestnicy zabawy będą wpuszczani od godz. 18:00.
Czytaj całość
 
Wystawa "Rodzina Brueghlów"
Redaktor: Administrator   
Do Wrocławia przyjechało 121 prac: nie tylko dzieła flamandzkiej rodziny Brueghlów (nestora rodu Pietera Bruegla Starszego poprzez jego dwóch synów Pietera Brueghela Młodszego i Jana Brueghela Starszego po syna tego ostatniego, Jana Brueghela Młodszego i jego syna Abrahama Brueghela), ale także obraz Hieronymusa Boscha (którego sztuką inspirował się Pieter Bruegel Starszy) i sześć znakomitych obrazów Martena Van Cleve z cyklu "Chłopskie wesele". Do obejrzenia w Pałacu Królewskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 35 we Wrocławiu do 30 września 2013. Później wrócą przeważnie do prywatnych kolekcji,  które nie są publicznie dostępne.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 18 z 78

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Promocja dnia
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl