Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
22 Września 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Joachim, Joachima,
Maurycy, Prosimir,
Tomasz
Do końca roku zostało 101 dni.
Targi Career EXPO we Wrocławiu
Redaktor: Administrator   
Pierwsza praca nie musi być straszna. Zmiana pracy na lepszą nie musi wiązać się z miesiącami poszukiwań. Zorientowanie się na rynku pracy, rozkręcenie biznesu czy podniesienie kompetencji nie powinno być drogą przez mękę. Takie zasady przyświecają organizatorowi targów pracy Wrocław Career EXPO, które odbędą się 8 kwietnia w godzinach 11:00 - 19:00 w Hali Stulecia. Poniżej pięć sposobów jak trafić w dziesiątkę podczas targów pracy i zmienić pracę na lepszą. 
Czytaj całość
 
Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha
Redaktor: Administrator   
Dodatkowe terminy warsztatów „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha” we Wrocławiu

IV edycja „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha”

5 marca rusza dodatkowa rejestracja na warsztaty „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha”, programu edukacyjnego dla gimnazjalistów. Kolejne zajęcia w ramach projektu dotyczą m.in. własności intelektualnej, szybkiego budowania prototypów oraz programowania. Nowością jest spotkanie tylko dla nauczycieli. Dodatkowe warsztaty zaplanowano na połowę marca i kwiecień.
Czytaj całość
 
Wrocław na wystawie w Strasburgu
Redaktor: Administrator   

W dniach 27-31 stycznia 2014 r., podczas posiedzeń Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Strasburgu będzie miała miejsce wystawa fotografii, będąca częścią projektu "Zakochaj się w Polsce nocą".

Wśród zdjęć zakwalifikowanych do pokazu w Pałacu Europy znalazł się uwieczniony na fotografii Most Tumski we Wrocławiu.

W ramach akcji wykonywane są sesje fotograficzne miast i miejscowości naszego kraju porą nocną. Dzięki iluminacji i nocnej grze świateł zdjęcia nabierają zupełnie innego, niejednokrotnie fantastycznego wymiaru. Ze zrealizowanych prac powstają wystawy, które są prezentowane w przestrzeni publicznej oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Pokazy wystawiane są zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami.

Czytaj całość
 
Sylwester 2013 na wrocławskim Rynku
Redaktor: Administrator   
Disco Sylwester z Dwójką na Rynku we Wrocławiu rozpoczyna się o godz. 20.05 i potrwa do godz. 1:30. Wstęp na wrocławski Rynek jest wolny. Uczestnicy zabawy będą wpuszczani od godz. 18:00.
Czytaj całość
 
Wystawa "Rodzina Brueghlów"
Redaktor: Administrator   
Do Wrocławia przyjechało 121 prac: nie tylko dzieła flamandzkiej rodziny Brueghlów (nestora rodu Pietera Bruegla Starszego poprzez jego dwóch synów Pietera Brueghela Młodszego i Jana Brueghela Starszego po syna tego ostatniego, Jana Brueghela Młodszego i jego syna Abrahama Brueghela), ale także obraz Hieronymusa Boscha (którego sztuką inspirował się Pieter Bruegel Starszy) i sześć znakomitych obrazów Martena Van Cleve z cyklu "Chłopskie wesele". Do obejrzenia w Pałacu Królewskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 35 we Wrocławiu do 30 września 2013. Później wrócą przeważnie do prywatnych kolekcji,  które nie są publicznie dostępne.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 18 z 78

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl