Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Imieniny
6 Kwietnia 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adam, Ada, Adamina,
Celestyn, Celestyna,
Diogenes, Ireneusz,
Katarzyna, Sykstus,
Świętobor, Wilhelm,
Zachariasz
Do końca roku zostało 270 dni.
Cały świat pod Twoim dachem
Redaktor: Administrator   

Interesują Cię kultury i zwyczaje panujące w innych krajach? Chciałbyś poprawić swoje umiejętności językowe nie wydając przy tym ani złotówki? Nawiązać znajomości na całe życie? Nic prostszego! Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać ani wydawać majątku na drogie kursy, aby poznać języki i kulturę ludzi z różnych regionów świata. Dołącz do programu Hosting Family i zrealizuj swoje marzenia już dziś!

Czytaj całość
 
49. "Jazz nad Odrą", 9-14.04.2013
Redaktor: Administrator   
Wrocławski Festiwal Jazzowy Jazz nad Odrą to, obok Jazz Jamboree i krakowskich Zaduszek Jazzowych, jeden z najstarszych polskich festiwali jazzowych. Narodził się w 1964 roku w kultowym klubie studenckim Pałacyk. Od chwili powstania odgrywał znaczącą rolę na polskiej scenie muzycznej. Zdobycie nagrody w festiwalowym konkursie, zauważenie przez jury, czy krytyków, stanowiło dla młodych muzyków przepustkę do profesjonalnej kariery.
Od 2004 roku „właścicielem” Jazzu nad Odrą jest miasto Wrocław. Od tego też czasu współorganizatorami Festiwalu Jazz nad Odrą są: Fundacja Jazz nad Odrą, Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Oddział Wrocław oraz Centrum Sztuki Impart, obecnie Biuro Festiwalowe Impart 2016.
Czytaj całość
 
Wrocław Career EXPO 2013 już za chwilę
Redaktor: Administrator   
Szukasz pierwszej pracy lub rozglądasz się za lepszą? A może chcesz się rozeznać w sytuacji panującej na rynku? Poszerzyć kompetencje? Zasięgnąć porady dotyczącej własnego biznesu? W każdej z wymienionych okoliczności powinieneś pojawić się targach pracy Wrocław Career EXPO, które odbędą się już 9 kwietnia w godzinach 11:00-19:00 w Hali Stulecia.
Czytaj całość
 
Z AIESEC świat na wyciągnięcie ręki
Redaktor: Administrator   

Rozpoczęła się rekrutacja do Międzynarodowego Programu Praktyk Zagranicznych. Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenia, rozwinąć swoje umiejętności, poznać inspirujących ludzi, zwiedzić egzotyczne miejsca takie jak: Indie, Malezja, Chiny, Brazylia czy Nigeria, wykorzystaj szansę jaką daje Ci AIESEC.

Czytaj całość
 
Wrocław Career EXPO 2012
Redaktor: Administrator   

Nowe, wrocławskie targi pracy – Wrocław Career EXPO 2012 – odbędą się już 14 listopada, w hali IASE, w godzinach 11:00-19:00. Od innych tego rodzaju wydarzeń wyróżniają się wieloma innowacjami, które zwiększają ich wartość i rzeczywistą skuteczność.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 24 z 78

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Promocja dnia
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl