Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Imieniny
6 Kwietnia 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adam, Ada, Adamina,
Celestyn, Celestyna,
Diogenes, Ireneusz,
Katarzyna, Sykstus,
Świętobor, Wilhelm,
Zachariasz
Do końca roku zostało 270 dni.
Wrocławski Sylwester
Redaktor: Administrator   
Koncerty na żywo, wyjątkowy repertuar artystów reprezentujących różne gatunki muzyki i autorska oprawa multimedialna to największe atuty zabawy sylwestrowej we Wrocławiu. Noc Sylwestrową będzie transmitować współorganizator imprezy Program Drugi Telewizji Polskiej.
Doskonałą zabawę na wrocławskim Rynku zapewnią miedzy innymi: Kayah, Zakopower, Brodka, T.Love, Lech Janerka, artyści Capitolu.
Czytaj całość
 
Funny Games EU podczas Europejskiego Kongresu Kultury we Wrocławiu
Autor: Krzysztof Sidor   
ImageOrganizacja Europejskiego Kongresu Kultury podczas Prezydencji Polski w UE niesie ze sobą nie tylko prestiż, ale wiąże się także z dużą odpowiedzialnością za rzetelne i panoramiczne zaprezentowanie stanu polskiej i europejskiej kultury. Jej znaczenie w budowaniu tożsamości Wspólnoty podkreśla przewodnie hasło Kongresu: „Kultura dla zmiany społecznej” (ang. Art for Social Change). Przyświecająca wydarzeniu idea determinuje wybór takich artystów, twórczych praktyk i postaw, które eksponują potrzebę dialogu, przerzucają mosty porozumienia między różnorodnościami i wykazują się konstruktywnym krytycyzmem. W tym świetle kultura powinna motywować do poszukiwania punktów wspólnych wielonarodowej, europejskiej społeczności i inspirować do zmian, których oczekuje współczesność. Dróg do kulturowej dojrzałości jest wiele. Kongres ma za zadanie odkryć i rozwinąć te najważniejsze z nich.
Czytaj całość
 
11. MFF Nowe Horyzonty
Redaktor: Administrator   

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty od 11 lat konsekwentnie prezentuje niekonwencjonalne kino autorskie, poszukujące nowego języka i świeżej formy, przekraczające kulturowe i społeczne tabu. Festiwal odkrywa nowe horyzonty także w obszarze innych dziedzin sztuki: pokazom filmowym towarzyszą wystawy, koncerty i instalacje. To największy festiwal filmowy w Polsce. W ubiegłym roku festiwalowe projekcje zobaczyło 120 tysięcy widzów. Sprzedaż karnetów na tegoroczną edycję ruszyła 25 marca.

11. MFF Nowe Horyzonty odbędzie się we Wrocławiu w dniach 21 - 31 lipca 2011. Zostanie pokazanych około 430 filmów (w tym około 230 pełnometrażowych) z ponad 50 krajów, a najważniejszą, najbardziej emocjonującą częścią festiwalu jak zwykle będą jego konkursy. Nagrodzonym w konkursach filmom organizator festiwalu, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, gwarantuje dystrybucję w Polsce.

Czytaj całość
 
Święto Wrocławia
Redaktor: Administrator   
Mnóstwo atrakcyjnych imprez, spotkań, koncertów, uroczysta Sesja Rady Miejskiej Wrocławia, Drzwi Otwarte Samorządu czy noc świętojańska na Wyspie Słodowej
to tylko część programu tegorocznych obchodów Święta Wrocławia trwających 10 dni.
Czytaj całość
 
Wrocławskie Warsztaty Wokalne
Autor: Radosław Kot   

Image

Już wkrótce Wrocławskie Warsztaty Wokalne - propozycja twórczego spędzenia czasu w wakacje.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 42 z 78

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Promocja dnia
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl