Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
17 Października 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Lucyna, Małgorzata,
Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało 76 dni.
Thanks Jimi Festival - Rekord Gitarowy 2009
Redaktor: Administrator   
1 maja 2009 o godzinie 12 rozpoczyna się kolejna edycja Thanks Jimi Festival - Rekord Gitarowy 2009. Kilka godzin przed koncertem Deep Purple, zgromadzeni na Rynku gitarzyści po raz siódmy będą bić rekord Guinnessa w jednoczesnym graniu utworów. Obok tradycyjnie co roku wykonywanego “Hey Joe” Jimiego Hendrixa gitarzyści zagrają także “Smoke on the water” oraz inne utwory.
Czytaj całość
 
30. Przegląd Piosenki Aktorskiej
Redaktor: Administrator   

30. Przegląd Piosenki Aktorskiej rozpoczyna się w tym roku 20 marca i potrwa do 29 marca. W swoich recitalach wystąpią wielkie damy piosenki aktorskiej – Edyta Geppert, Krystyna Janda, Katarzyna Groniec. Gala Gal, „Gra szklanych paciorków”, reżyserowana przez Wojciecha Kościelniaka, to prawie 30 prapremierowych piosenek. Specjalnie na tę okazję napisano je na podstawie monologów z literatury światowej i skomponowano do nich muzykę.

Wśród zagranicznych gwiazd zobaczymy między innymi Camille O’Sullivan, która podbiła serca publiczności i krytyków na ubiegłorocznym festiwalu w Edynburgu. A na zakończenie Przeglądu Mauro Gioia w towarzystwie pięknej Marii de Medeiros oraz tajemniczej Martirio da nam to, co wszyscy lubimy - piosenki i muzykę filmową Nino Roty.

Czytaj całość
 
45. Wrocławski Festiwal Jazzowy "Jazz nad Odrą"
Redaktor: Administrator   
W dniach 5-8 marca odbędzie się we Wrocławiu 45. Wrocławski Festiwal Jazzowy „Jazz nad Odrą". Gwiazdami Festiwalu będą: McCoy Tyner, Joshua Redman, Ronnie Cuber, Gary Smulyan, Howard Johnson, Jason Moran, Lars Danielsson, Leszek Możdżer, Guru’s Jazzmatazz feat. Solar and The 7 Grand Players, Piotr Wojtasik oraz wielu innych.
Czytaj całość
 
Studencki Nobel 2009
Redaktor: Administrator   
Projekt swą nazwą nawiązuje do prestiżowych nagród wręczanych najlepszym na świecie naukowcom i ma stanowić dla młodych, zdolnych studentów motywację do osobistego rozwoju. Studencki charakter nagrody jest wyznacznikiem takich, poza naukowych kryteriów oceny kandydatów jak: aktywność społeczna, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz działalność charytatywna.

Adresatami konkursu są studenci zarówno państwowych, jak i prywatnych uczelni wyższych w Polsce, którzy w ostatnim semestrze uzyskali średnią ocen - minimum 4,0. Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie i nagrodzenie oraz promowanie najzdolniejszych studentów w Polsce. Pretendenci do nagrody w tegorocznej edycji walczyć będą w 3 etapach konkursu.

 

Czytaj całość
 
"Sylwester z Dwójką" 2008
Redaktor: Administrator   
Tegoroczny „Sylwester z Dwójką” zapowiada się niezwykle interesująco. Przewidziano występy wspaniałych gwiazd, nowoczesną multimedialną oprawę, dużo humoru i tańca. Podczas ponadczterogodzinnego koncertu „na żywo" widzowie usłyszą największe przeboje minionego roku, wśród których znajdą się hity zwycięzców tegorocznego „Sopot Hit Festiwal" – Dody i Shauna Bakera, a także piosenki, bez których nie może obyć się żaden szanujący się bal sylwestrowy.
Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 11 12 13 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 66 z 78

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl