Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
17 Października 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Lucyna, Małgorzata,
Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało 76 dni.
II edycja konkursu Wymarzony Pracodawca
Autor: Damian Jaszczurowski   

29 października 2008r. w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej odbędą się X Akademickie Targi Pracy.

Z okazji Targów odbywa się także II edycja konkursu „Wymarzony Pracodawca”, którego celem jest poznanie potrzeb, jakimi kierują się studenci szukając pracy oraz jeśli mają już takie doświadczenie to podanie konkretnego pracodawcy. Poprzednia edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem tak ze strony studentów, jak i firm, które pojawiły się na Targach, a to za sprawą faktu, iż laureat konkursu jest podawany w czasie trwania Imprezy, a przedstawiciele tej firmy losują  osoby, które otrzymają nagrody za uczestnictwo.

Należy też dodać, że w konkursie mogą uczestniczyć także studenci spoza Wrocławia.

Czytaj całość
 
43. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans 2008
Redaktor: Administrator   
W dniach 4-14 września 2008 odbędzie się 43. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans. W programie ponad 50 wydarzeń kulturalnych: oratoria, kantaty, koncerty kameralne i symfoniczne, muzyka cerkiewna i synagogalna, wystawy, filmy, wykłady organizowane w najpiękniejszych historycznych miejscach Wrocławia i Dolnego Śląska.
Czytaj całość
 
Era Nowe Horyzonty
Redaktor: Administrator   
W dniach 17 - 27 lipca 2008 roku odbędzie się we Wrocławiu 8. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ERA NOWE HORYZONTY. Podczas tegorocznej edycji festiwalu zostanie pokazanych ponad 230 filmów pełnometrażowych, pochodzących z 50 krajów , spośród których ponad 120 tytułów będzie miało polskie premiery oraz 340 filmów krótko- i średniometrażowych.
Czytaj całość
 
Podwodny Wrocław Festiwal
Redaktor: Administrator   
Podwodny Wrocław to spontaniczny i otwarty w formule, czerpiący z doświadczeń i etosu alternatywnego obiegu kultury, festiwal. Rożni nas styl, materia artystycznych działań, zainteresowania, łączy zaś przekonanie, ze miedzy twórca, odbiorca sztuki i kontekstem działań - w tym przypadku kontekstem jest Wrocław - istnieją delikatne więzi, które należy pielęgnować, a nie zrywać i unieważniać. Podwodny Wrocław nie aspiruje do rewizji i tworzenia artystycznych kanonów, uczestnictwa w politycznych i ideowych sporach oraz wyścigach. Jest głosem i manifestacją środowiska, które na swojej podwodnej mapie umieściło Wrocław.
Czytaj całość
 
Święto Wrocławia
Redaktor: Administrator   
W dniach 20-23 czerwca 2008r. odbędzie się cykl imprez plenerowych, koncertów itp. z okazji obchodzonego dnia 24 czerwca święta naszego miasta.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 67 - 72 z 78

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl