Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Imieniny
6 Kwietnia 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adam, Ada, Adamina,
Celestyn, Celestyna,
Diogenes, Ireneusz,
Katarzyna, Sykstus,
Świętobor, Wilhelm,
Zachariasz
Do końca roku zostało 270 dni.
Przegląd Regionalny FAMA we Wrocławiu
Autor: Karolina   

Weź udział w Przeglądzie Regionalnym FAMA i wystąp na Festiwalu w Świnoujściu. Organizatorem eliminacji, które odbędą się w dniach 8-11 maja jest Zrzeszenie Studentów Polskich we Wrocławiu. Imprezę sponsoruje Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua. wrocławski przegląd regionalny

 
W Przeglądzie wezmą udział studenci i młodzi twórcy reprezentujący różne rodzaje aktywności artystycznej. Zgłoszenia można nadsyłać m.in. w takich kategoriach jak np.: muzyka i piosenka, kabaret, plastyka i fotografia, film, dziennikarstwo oraz animacja kultury. Zwycięzcy będą mieli szansę wystąpić na 38. Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej, który odbędzie się w dniach 14-27 lipca w Świnoujściu.

Przeglądy Regionalne są cyklem eliminacji, które od marca do czerwca mają miejsce w największych ośrodkach akademickich w kraju. W ramach Przeglądu we Wrocławiu w dniach 8-11 maja debiutujący twórcy zaprezentują swoje osiągnięcia w pięciu kategoriach scenicznych: kabaret, hip-hop, rock, jazz i piosenka oraz gitara.NewsletterWeź udział8-11 maja 2008

Aby wziąć udział w konkursie należy do 24. kwietnia 2008 r. przesłać zgłoszenie wraz z nagraniami demo do siedziby Rady Okręgowej Zrzeszenia Studentów Polskich we Wrocławiu.

Czytaj całość
 
29. Przegląd Piosenki Aktorskiej
Redaktor: Administrator   
W dniach 4-13 kwietnia 2008r. odbędzie się 29. Przegląd Piosenki Aktorskiej. Choć od lat festiwal startuje w okolicach połowy marca, nie zawsze tak było: pierwszy w historii Przegląd (nazwany Przeglądem Piosenki Literackiej „Liryka ’76”) odbył się w grudniu, drugi – w październiku, po prawie rocznej przerwie, dopiero trzeci – wiosną 1980. Czwarty miał miejsce w lutym (1981). Piąty Przegląd zorganizowano w marcu – ale po trzech latach stanu wojennego. Od tamtego czasu było już zwykle marcowo, z małym wyjątkiem: 25. Przegląd (w 2004 roku) też odbył się w kwietniu. Od trzech lat, czyli od 27. Przeglądu, organizatorem festiwalu jest wrocławski Teatr Muzyczny CAPITOL. Tegoroczny Przegląd będzie drugim pod artystyczną dyrekcją Konrada Imieli.
Czytaj całość
 
44. Wrocławski Festiwal Jazzowy "Jazz nad Odrą"
Redaktor: Administrator   
5 marca 2008r. rozpoczyna się 44. już edycja Wrocławskiego Festiwalu Jazzowego „Jazz nad Odrą". W tym roku Wrocław gościć będzie m.in. Dianę Krall. Będzie to jedyny występ tej artystki w Europie. Koncert odbędzie się w Hali Orbita 9 marca o godz. 18.00.
Czytaj całość
 
IV edycja konkursu fotograficznego FOTOKUS
Autor: Izabela Ryszczewska   
Już po raz czwarty chcielibyśmy Was zachęcić do uczestnictwa w konkursie fotograficznym FOTOKUS. W tym roku czekamy na zdjęcia, które ukażą jak piękne, tajemnicze czy też interesujące jest Nasze miasto… po zachodzie słońca ze swoimi zakamarkami oświetlonymi jedynie przez pojedyncze latarnie lub majestatycznymi zabytkami w blasku iluminacji. Nie możemy się doczekać aby przekonać się jak Wy widzicie „Wrocław po 22:00”. Dla autorów najciekawszych zdjęć przygotowaliśmy interesujące nagrody – m.in. przysłowiowy „klejnot w koronie” czyli wystawę Waszych prac na wrocławskim Rynku!
 
Czytaj całość
 
Sylwester pod Dobrą Gwiazdą 2007
Redaktor: Administrator   
Tradycją staje się wspólny Sylwester wrocławian w Rynku, przy udziale znanych w Polsce gwiazd. W tym roku będą to: Perfect,  Kayah,  Doda,  Kukiz,  Stachursky,  Big Cyc, Jerzy Połomski, Natalia Kukulska, Kombii oraz pochodzący ze Szwecji Basshunter i Velvet.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 78 z 78

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Promocja dnia
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl