Start arrow Baza firm arrow Prawnik Wrocław 
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Imieniny
22 Października 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Abercjusz, Filip,
Halka, Kordula,
Kordelia,
Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało 71 dni.
Baza firm

Prawnik Wrocław

Prawnik Wrocław
WaySearch Mickiewicza 26
50-037 Wrocław
wrocławski
dolnośląskie Polska
Email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Wojciech Hadała
Telefon: 881323232

Prawnik z Wrocławia zapewni Państwu indywidualną opiekę ze strony naszych profesjonalistów, obsługę prawną, Windykacja należności - Doradztwo prawne i gospodarcze. Grupa CORPORIS oferuje państwu pomoc prawną świadcząc usługi doradcze we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Prawnik Wrocław udzieli pomocy w zakresie usług to prawo cywilne, gospodarcze i handlowe, ale nasi Klienci mogą oczekiwać od nas fachowej wiedzy i doradztwa praktycznie we wszystkich dziedzinach prawa.

Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo handlowe, prawo karne, prawo karnoskarbowe, prawo pracy, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo budowlane. Dewizą Kancelarii jest udzielanie pomocy prawnej każdemu, kto się o nią zwróci w takim stopniu, w jakim jest to potrzebne i możliwe . Rozumiem doskonale, że nie ma spraw ważnych i mniej ważnych, a problem prawny jaki ma klient pojawiający się w drzwiach kancelarii jest dla niego w danym czasie najistotniejszy. Adwokat Wrocławski pracujący w kancelarii prawniczej jako asystent prawny będzie opiekował się Państwa interesem - trzymając piecze nad prawidłowym funkcjonowaniem na rynku lokalnym. 


Dodano: 2012-04-02 10:44:21    Odsłon: 134
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl