Start arrow Aktualności
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Imieniny
19 Sierpnia 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bolesław, Emilia,
Jan, Julian,
Juliusz, Ludwik,
Piotr, Sebald
Do końca roku zostało 135 dni.
Aktualności
13. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty
Redaktor: Administrator   
16.07.2013.
13. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty – największe wydarzenie filmowe w Polsce – odbędzie się we Wrocławiu w dniach 18–28 lipca 2013. Podczas festiwalu zostaną pokazane 352 filmy, w tym 196 pełnometrażowych. 143 filmy będą miały swoje polskie premiery. Pokazy filmowe będą odbywały się w salach Kina Nowe Horyzonty (dawny Helios) oraz na wrocławskim Rynku. Po raz ósmy gospodarzem wydarzenia jest miasto Wrocław – Europejska Stolica Kultury 2016 roku. Partnerem festiwalu będzie T-Mobile Polska S.A., operator sieci T-Mobile.
Czytaj całość
 
Na Marsz Kapeluszy każdy senior z nami ruszy!
Autor: Małgorzata Jamróz   
03.07.2013.
dni_seniora_s-143.jpg

Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza na kolejną już edycję „Marszu Kapeluszy” inaugurującego Dni Seniora we Wrocławiu, które odbędą się pomiędzy 14 – 21 Września 2013.

„Marsz Kapeluszy” na przełomie ostatnich lat przerodził się we wrocławską tradycję i stanowi preludium do cyklu imprez odbywających się podczas święta seniorów, których koordynatorem jest Wrocławskie Centrum Seniora. Uroczysty marsz, który wyruszy spod przejścia na ul. Świdnickiej, zaplanowano 14 Września na godzinę 10:30. Na wszystkich uczestników barwnego korowodu czeka wiele atrakcji, które będą trwać przez cały następny tydzień.

Czytaj całość
 
III Festiwal Kultur Global Village
Autor: Ewa Kudlińska   
01.06.2013.

8. czerwca będzie możliwość poczuć klimat zbliżających się wakacji w Renomie. Tego właśnie dnia odbędzie się Festiwal Kultur Global Village, na którym praktykanci z całego świata zaprezentują kulturę państw, z których pochodzą. Odwiedzający będą mieli możliwość posmakować zagranicznych potraw, dowiedzieć się czegoś o odległych krajach czy nauczyć się nowych słówek. W międzyczasie degustację potraw zapewni Restauracja Teatralna. Do wygrania będą także atrakcyjne nagrody w licznych konkursach.

Wydarzenie to jest organizowane przez AIESEC - największą międzynarodową organizację studencką, która zajmuje się realizowaniem programów praktyk, wolontariatów, promowaniem kultur zagranicznych i tolerancji oraz dostarczaniem doświadczeń liderskich dla członków.

 
Cały świat pod Twoim dachem
Redaktor: Administrator   
15.04.2013.

Interesują Cię kultury i zwyczaje panujące w innych krajach? Chciałbyś poprawić swoje umiejętności językowe nie wydając przy tym ani złotówki? Nawiązać znajomości na całe życie? Nic prostszego! Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać ani wydawać majątku na drogie kursy, aby poznać języki i kulturę ludzi z różnych regionów świata. Dołącz do programu Hosting Family i zrealizuj swoje marzenia już dziś!

Czytaj całość
 
49. "Jazz nad Odrą", 9-14.04.2013
Redaktor: Administrator   
07.04.2013.
Wrocławski Festiwal Jazzowy Jazz nad Odrą to, obok Jazz Jamboree i krakowskich Zaduszek Jazzowych, jeden z najstarszych polskich festiwali jazzowych. Narodził się w 1964 roku w kultowym klubie studenckim Pałacyk. Od chwili powstania odgrywał znaczącą rolę na polskiej scenie muzycznej. Zdobycie nagrody w festiwalowym konkursie, zauważenie przez jury, czy krytyków, stanowiło dla młodych muzyków przepustkę do profesjonalnej kariery.
Od 2004 roku „właścicielem” Jazzu nad Odrą jest miasto Wrocław. Od tego też czasu współorganizatorami Festiwalu Jazz nad Odrą są: Fundacja Jazz nad Odrą, Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Oddział Wrocław oraz Centrum Sztuki Impart, obecnie Biuro Festiwalowe Impart 2016.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 146

Galeria zdjęć
Copyright © 2006-2016 Miasto.Wroclaw.pl