Start arrow Aktualności
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Imieniny
19 Sierpnia 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bolesław, Emilia,
Jan, Julian,
Juliusz, Ludwik,
Piotr, Sebald
Do końca roku zostało 135 dni.
Aktualności
Królewskie ucztowanie
Redaktor: Administrator   
24.06.2011.
Rozgrywki koszykówki ulicznej, zabawy zręcznościowe, gry logiczne, konkursy z nagrodami i świetna muzyka - m.in. takie atrakcje czekają nas już w najbliższą sobotę w nowo otwartej restauracji Burger King w Bielanach Wrocławskich. Zapowiada się dzień pełen wrażeń i noc atrakcyjnych cen.
Czytaj całość
 
Święto Wrocławia
Redaktor: Administrator   
16.06.2011.
Mnóstwo atrakcyjnych imprez, spotkań, koncertów, uroczysta Sesja Rady Miejskiej Wrocławia, Drzwi Otwarte Samorządu czy noc świętojańska na Wyspie Słodowej
to tylko część programu tegorocznych obchodów Święta Wrocławia trwających 10 dni.
Czytaj całość
 
EKO-ofensywa wzywa wszystkich mieszkańców Wrocławia
Autor: Martyna Serwatka   
08.06.2011.
Image

Eko-Ofensywa wzywa wszystkich mieszkańców Wrocławia.


Serdecznie zapraszamy na warsztaty Eko-Ofensywy, które odbędą się 18-19 czerwca w Pasażu Grunwaldzkim oraz na wrocławskim Rynku. Zapewnimy Wam możliwość udziału w wielu działaniach artystycznych i edukacyjnych, a przede wszystkim świetną zabawę.


Będziemy zbierać takieśrodki jak: butelki plastikowe i szklane, słoiki, różnego rodzajumakulaturę, oraz sprzęty AGD i RTV. Materiały zebrane będąsłużyć do wspólnej zabawy, której na pewno nie zabraknie.


W pierwszym dniu warsztatów, które poprowadzą wykształceni architekci będzie można wykonać makiety wrocławskich budynków z odpadów recyklingowych, dowiemy się, jak energia może stać się zielona, a także wspólnymi rękami stworzymy papierowy teatr mody. Miejscem akcji będzie scena w Pasażu Grunwaldzkim.


Drugi dzień warsztatów,które odbędą się pod kościołem pw. św. Elżbiety, przyniesie nam harmoniczne brzmienie instrumentów perkusyjnych wykonanych ze zużytego sprzętu elektro-technicznego. Przewodnikiem poprzez odgłosy membran będzie grupa Republika Czadu! pod kierownictwem Zbigniewa Łowżyła.


Będzie można wykazać się również umiejętnościami manualnymi, dzięki którym postawimy na Wrocławskim rynku kilkumetrowe rzeźby oraz instalacje pod przewodnictwem profesorów Akademii Sztuk Pięknych Marka Stanielewicza oraz Krzysztof Skarbka.


Już od 1 czerwca rusza Eko-konkurs w którym tematem przewodnim jest „Drugie życieś miecia”. Jeśli chcesz ujrzeć je w drugim wymiarze to formę wybierz sam. Więcej informacji na stronie www.eko-ofensywa.pl.

 
Wrocławskie Warsztaty Wokalne
Autor: Radosław Kot   
31.05.2011.

Image

Już wkrótce Wrocławskie Warsztaty Wokalne - propozycja twórczego spędzenia czasu w wakacje.

Czytaj całość
 
Próbny pożar w fabryce lodówek w FagorMastercook
Autor: Agnieszka Majewska-Kunat   
27.05.2011.

Dziś (27.05.2011 r.) o godz. 10-tej na terenie fabryki lodówek firmy FagorMastercook, rozległ się alarm przeciwpożarowy. Dźwięk syren rozpoczął niezapowiedzianą ewakuację pracowników oraz gości znajdujących się w halach produkcyjnych i pomieszczeniach biurowych zakładu produkcyjnego. Akcja, bacznie obserwowana przez jednostki Państwowej Straży Pożarnej, przebiegła bardzo sprawnie - trwała tylko 10 minut.

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 146

Galeria zdjęć
Copyright © 2006-2016 Miasto.Wroclaw.pl