Start arrow Aktualności
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Imieniny
22 Maja 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emil, Helena, Jan,
Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław,
Wiesława, Wisława
Do końca roku zostało 224 dni.
Aktualności
Impreza Targowa "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu"
Autor: Natalia Miszczak   
14.03.2011.
W sobotę i niedzielę (2-3 kwietnia 2011) tereny Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej przy Hali Stulecia wypełnią się atrakcjami skierowanymi do miłośników Wrocławia i wszystkich osób zainteresowanych kupnem mieszkania w stolicy Dolnego Śląska.

Wstęp  na imprezę „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu” jest bezpłatny!

 

Czytaj całość
 
47. WFJ Jazz nad Odrą
Redaktor: Administrator   
26.02.2011.

2 marca 2011, rozpocznie się 47. Wrocławski Festiwal Jazzowy „Jazz nad Odrą”.

Ten najstarszy wrocławski festiwal tradycyjnie rozpocznie przegląd zespołów konkursowych. Z dwudziestu czterech zgłoszonych, komisja wyłoniła aż dziewięciu uczestników I etapu Konkursu Jazzowego. To wyjątkowo dużo, dlatego przegląd rozpocznie się przynajmniej dwie godziny wcześniej, niż zaplanowano. Najlepszy zespół zdobędzie Grand Prix i nagrodę 25 tys. zł ufundowaną przez Prezydenta Wrocławia. Przegląd poprowadzi Wojciech Siwek, związany z Jazzem nad Odrą od samego początku istnienia festiwalu.

Tego jedynego dnia wstęp jest bezpłatny, z czego warto skorzystać i poczuć swobodną atmosferę rozkręcającego się powoli festiwalu. Ozdobą przeglądu będzie występ zespołu, „Wierba & Schmidt Quintet”, laureatów poprzednich edycji festiwalu JnO, gościnnie z Piotrem Baronem.

Czytaj całość
 
Konferencja: EKONOMIA SPOŁECZNA W PRAKTYCE
Autor: Ewa Miszczuk   
10.12.2010.
ImageWrocławska Fundacja Instytut Rzeźby Społecznej zaprasza wszystkich zainteresowanych ekonomią społeczną (ES) i spółdzielczością socjalną do udziału w bezpłatnej konferencji "Ekonomia społeczna w praktyce – doświadczenia dolnośląskie", która odbędzie się 14 grudnia 2010, w godz. 11.00 - 14.00, we Wrocławiu. Podczas konferencji zostaną zrelacjonowanie najnowsze wyniki badań terenowych nad praktykami oraz ekspertami dolnośląskiej ekonomii społecznej.  Będzie można dowiedzieć się, jakie są problemy prawne z zakładaniem i prowadzeniem spółdzielni socjalnej, jak działa Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych i przy kawie podyskutować z praktykami i ekspertami ES.


Termin: 14. grudnia 2010 roku (wtorek), w godz. 11.00-14.00
Miejsce: Wrocław, Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3,  ul. Legnicka 65
Czytaj całość
 
Koncert Chopinowski
Redaktor: Administrator   
06.11.2010.

W dniu 8 listopada 2010 r. o godz. 19.00 w Sali Teatralnej Akademii Muzycznej we Wrocławiu odbędzie się Koncert Chopinowski z udziałem wykładowców tejże uczelni. Koncert ten zorganizowano przy współpracy Akademii Muzycznej we Wrocławiu a rektor objął go swoim honorowym patronatem wspólnie z dyrektorem generalnym TiFC w Warszawie p.Antonim Grudzińskim. Koncert poprowadzi także wykładowca uczelni, a w programie będą utwory F.Chopina (mazurki, nokturny, walce) w  opracowaniu na trio fortepianowe tj. skrzypce, wiolonczelę i fortepian.

 
Festiwal Jazztopad
Redaktor: Administrator   
01.11.2010.
Jazztopad – wielki jazz w Filharmonii (5-27 listopada 2010). Z roku na rok Jazztopad coraz mocniej wpisuje się w mapę najważniejszych festiwali jazzowych w Polsce i Europie.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 149

Galeria zdjęć
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl