Start arrow Aktualności
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Imieniny
19 Sierpnia 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bolesław, Emilia,
Jan, Julian,
Juliusz, Ludwik,
Piotr, Sebald
Do końca roku zostało 135 dni.
Aktualności
MFF Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu
Autor: Łukasz Smolarow   
16.06.2009.
Image 
9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ERA NOWE HORYZONTY we Wrocławiu (23 lipca – 2 sierpnia 2009) jak co roku pokaże autorskie dzieła wykraczające poza granice konwencjonalnego kina. Celem festiwalu jest prezentacja bezkompromisowych, innowacyjnych i oryginalnych filmów z całego świata realizowanych przez twórców, którzy poszukują nowego języka filmowego, ciekawej formy i poruszają tematy nieobecne w kinie głównego nurtu.

 

Czytaj całość
 
Akademia Biznesu Internetowego Senior
Redaktor: Administrator   
28.05.2009.

ABI Senior to program edukacyjny organizowany przez Allegro.pl, skierowany do Użytkowników internetu powyżej 55 roku życia w 30 miastach w Polsce. W tym momencie prowadzone są zapisy na edycję we Wrocławiu. Szkolenie we Wrocławiu odbędzie się w PARKU POŁUDNIOWYM w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym na ul. Kutnowskiej 1-3 , w godzinach od 10:00 do 14:00. W jednym szkoleniu może wziąć udział do 30 osób w danym mieście, ilość miejscjest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj całość
 
Noc Muzeów we Wrocławiu
Redaktor: Administrator   
15.05.2009.
W sobotę 16 maja wrocławskie muzea ponownie otworzą swoje podwoje w godzinach nocnych. Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowej Nocy Muzealnej.

Międzynarodowa Noc Muzeów to impreza kulturalna, podczas której wybrane muzea, galerie i instytucje są otwarte w godzinach nocnych. Organizatorzy przygotowują także specjalne atrakcje, takie jak zwiedzanie obiektów zazwyczaj niedostępnych, koncerty, poczęstunki, warsztaty, konkursy.

Czytaj całość
 
Thanks Jimi Festival - Rekord Gitarowy 2009
Redaktor: Administrator   
30.04.2009.
1 maja 2009 o godzinie 12 rozpoczyna się kolejna edycja Thanks Jimi Festival - Rekord Gitarowy 2009. Kilka godzin przed koncertem Deep Purple, zgromadzeni na Rynku gitarzyści po raz siódmy będą bić rekord Guinnessa w jednoczesnym graniu utworów. Obok tradycyjnie co roku wykonywanego “Hey Joe” Jimiego Hendrixa gitarzyści zagrają także “Smoke on the water” oraz inne utwory.
Czytaj całość
 
30. Przegląd Piosenki Aktorskiej
Redaktor: Administrator   
21.03.2009.

30. Przegląd Piosenki Aktorskiej rozpoczyna się w tym roku 20 marca i potrwa do 29 marca. W swoich recitalach wystąpią wielkie damy piosenki aktorskiej – Edyta Geppert, Krystyna Janda, Katarzyna Groniec. Gala Gal, „Gra szklanych paciorków”, reżyserowana przez Wojciecha Kościelniaka, to prawie 30 prapremierowych piosenek. Specjalnie na tę okazję napisano je na podstawie monologów z literatury światowej i skomponowano do nich muzykę.

Wśród zagranicznych gwiazd zobaczymy między innymi Camille O’Sullivan, która podbiła serca publiczności i krytyków na ubiegłorocznym festiwalu w Edynburgu. A na zakończenie Przeglądu Mauro Gioia w towarzystwie pięknej Marii de Medeiros oraz tajemniczej Martirio da nam to, co wszyscy lubimy - piosenki i muzykę filmową Nino Roty.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 146

Galeria zdjęć
Copyright © 2006-2016 Miasto.Wroclaw.pl