Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
21 Lutego 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.
Sylwester pod Dobrą Gwiazdą 2007
Redaktor: Administrator   
Tradycją staje się wspólny Sylwester wrocławian w Rynku, przy udziale znanych w Polsce gwiazd. W tym roku będą to: Perfect,  Kayah,  Doda,  Kukiz,  Stachursky,  Big Cyc, Jerzy Połomski, Natalia Kukulska, Kombii oraz pochodzący ze Szwecji Basshunter i Velvet.

„Sylwester pod dobrą gwiazdą” rozpocznie się o godzinie 20.55. i potrwa do godz. 1. Imprezę poprowadzą Grażyna Torbicka i Krzysztof Skiba. Gwiazdy wieczoru zaśpiewają swe największe przeboje. Podczas koncertu widzowie będą mogli zajrzeć do mieszkania w jednej z kamienic przy Rynku, gdzie członkowie kabaretu Łowcy B. komentować będą transmisje polskich i zagranicznych imprez sylwestrowych. Kamera zajrzy też za kulisy sceny, gdzie Cyganka będzie stawiać horoskopy na rok przyszły artystom uczestniczącym w koncercie.

Główną atrakcję nocy poprzedzą imprezy na placu Solnym. Sylwestrowy poniedziałek rozpocznie się od budowania oplatającej plac olbrzymiej girlandy z kwiatów, piór, wstążek i innych przedmiotów, które przyniosą ze sobą mieszkańcy Wrocławia. Przed wieczorną zabawą wrocławianie będą mieli okazję poznać podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich. Zaprezentują je dwie mistrzowskie pary: Piotr Tyrka  i Joanna Malec oraz Tomasz Barański i Nina Tyrka. Wspólnie z grupą „Papadram” uczestnicy zabawy będą mogli spróbować sił w wybijaniu rytmu na bębnie. Kulminacją występów będzie pokaz gry na olbrzymim bębnie. Bębniarze w oryginalnych kolorowych strojach i maskach zaprezentują swoje umiejętności. Wydarzeniom na placu Solnym towarzyszyć będzie kamera TVP2.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl