Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
21 Lutego 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.
Festiwal Jazztopad
Redaktor: Administrator   
01.11.2010.
Jazztopad – wielki jazz w Filharmonii (5-27 listopada 2010). Z roku na rok Jazztopad coraz mocniej wpisuje się w mapę najważniejszych festiwali jazzowych w Polsce i Europie.
 
Siódmą edycję festiwalu otworzy duet Gary Peacoca & Marca Coplanda. Pomimo, że jako duet współpracują już od dwudziestu lat, ich wspólne występy są rzadkością. Mieszanka kontrabasu i fortepianu gwarantuje jedyny taki koncert w Europie. Filharmonia Wrocławska przygotowała też niespodziankę dla młodych kontrabasistów. W przeddzień koncertu legendarny Gary Peacock przeprowadzi warsztaty, które odbędą się w Akademii Muzycznej. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń zatem warto się pospieszyć, bo ilość miejsc ograniczona!

Kolejne dni to występy Johna Surmana, wielkiego saksofonisty i kompozytora, który przygotował utwór specjalnie na zamówienie oraz JazzPlaysEurope: LABORATORY 2 - sześciu muzyków i kompozytorów z sześciu krajów europejskich. Kto zapragnie zasmakować niebanalnego połączenia pianina z muzyką elektroniczną i big-bandem, nie zawiedzie się na koncercie Nikoli Kołodziejczyka.

Na deser zagra Charles Lloyd ze swoim słynnym, złożonym z samych gwiazd kwartetem. Będzie to jedyny koncert muzyka w Polsce.
 
Źródło: http://www.jazztopad.pl
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl