Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
21 Lutego 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.
Rozwój i doświadczenie z AIESEC
Redaktor: Administrator   
03.03.2012.
Potrzebujesz planów na wakacje? Zdobądź doświadczenie, poznaj inne kultury oraz przeżyj przygodę życia. Wybierz praktyki zagraniczne bądź wolontariat zagraniczny z AIESEC i postaw na swój rozwój! Właśnie rusza rekrutacja na praktyki zagraniczne oraz wolontariat zagraniczny. Ameryka Południowa, Afryka, Azja czy Europa Wschodnia i Południowa zapewnią przygodę życia.  Wybierz rodzaj doświadczenia jaki chcesz zdobyć i aplikuj do 18 marca na www.aiesec.pl.
Nie obudź się za późno!
 
AIESEC jest największą na świecie międzynarodową organizacją studencką. Praktykanci za granicą podczas praktyki zagranicznej mają możliwość poznania przedstawicieli innych kultur, rozwoju oraz pracy w różnych dziedzinach rozwoju takich jak np. marketing, finanse, sprzedaż czy też HR. Wolontariat to przede wszystkim warsztaty, szkolenia przeprowadzane dla różnych grup wiekowych koncentrujące się na zagadnieniach takich jak edukacja, rozwój czy ekologia. AIESEC wyróżnia pomoc studentom przy formalnościach i przygotowaniem związanym z wyjazdem.

Jakie są korzyści z udziału w międzynarodowym programie praktyk?
„W zeszłym roku wyjechałem dzięki AIESEC na 6 tygodni do Turcji. Razem z  ludźmi z 12 państw Europy, Azji oraz Ameryki Południowej organizowaliśmy warsztaty dla młodzieży” mówi Tomek, student z Uniwersytetu Śląskiego. Każdego roku kilkaset osób wyjeżdża z Polski na praktyki, które łączą w sobie nie tylko doświadczenie zawodowe oraz naukę języków obcych, ale także przede wszystkim ekscytującą przygodę, poznanie innej kultury oraz nawiązanie nowych znajomości.
"Miałem okazję pracować przez rok w Wiedniu jako programista. Bardzo dobrze wspominam ten okres ponieważ poza zdobyciem bardzo cennego doświadczenia zawodowego, poznałem wiele niesamowitych osób z różnych krajów oraz uczestniczyłem w wielu lokalnych wydarzeniach, które pozwoliły mi lepiej poznać kulturę Austrii" – zapewnia Łukasz, student informatyki.
A tak Ania opowiadała o „przygodzie życia” w Brazylii – "Długo się zastanawiałam czy aplikować. To przecież zupełnie inny kontynent, inna kultura. Bałam się czy sobie poradzę w nowej rzeczywistości. Na szczęście podjęłam najlepsza decyzję i spędziłam w Brazylii niesamowite wakacje. Miałam okazję m.in. spróbować brazylijskiej kuchni oraz osobiście przekonać się jak gościnni i otwarci są Brazylijczycy".

A tutaj zobaczcie kilka innych historii:

Zdobyte w ten sposób doświadczenie to nie tylko wpis do CV i szansa na poprawienie umiejętności językowych, ale przede wszystkim ekscytująca przygoda, poznanie innej kultury oraz budowanie siatki międzynarodowych znajomości. Student sam decyduje do jakiego kraju chciałby wyjechać oraz jaką pracę wykonywać. Jeżeli nie masz jeszcze planów na wakacje i chciałbyś spędzić je w wyjątkowy sposób, to aplikacja na praktyki z AIESEC z pewnością będzie dobrym wyborem. 

Więcej informacji znajdziesz na www.aiesec.pl
 
 
AIESEC
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl