Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
21 Lutego 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.
Odpowiedzą na pytania, poczęstują krówką
Redaktor: Administrator   
20.03.2012.
Wrocławska edycja Dni Kariery już za dziewięć dni! Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat wydarzenia lub otrzymać katalog targowy, będą mieli taką okazję w ciągu tego tygodnia – aż na sześciu uczelniach wyższych.

Kogo spotkamy na targach? Kto będzie miał największą szansę na zdobycie pracy lub praktyki? Jak rozmawiać z przedstawicielami firm? W jakich szkoleniach możemy wziąć udział? – to tylko niektóre wątpliwości, które nasuwają się studentom i absolwentom, którzy wybierają się w przyszłym tygodniu na Dni Kariery we Wrocławiu.
Warto, byście rozejrzeli się uważniej po swojej uczelni w tym tygodniu – na rozstawionych stoiskach przedstawiciele organizacji studenckiej AIESEC odpowiedzą na wszystkie pytania związane z targami pracy, praktyk i staży oraz cyklem szkoleń – Dniami Kariery i Akademią Umiejętności. Będzie to również szansa na otrzymanie katalogu z opisem firm wystawiających się na targach oraz z załączonymi mapkami przestrzeni targowej – niezbędnego narzędzia podczas wędrówki po terenie Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego 28 i 29 marca.
Równolegle do bezpośredniej akcji informacyjnej na uczelniach wystartowały zapisy do Akademii Umiejętności, która rozpocznie się w najbliższy piątek. Na stronie www.dnikariery.pl w zakładkach edycji lokalnych „UE” i „PWr” można już zapoznać się z ofertą szkoleniową i zarezerwować sobie miejsce. Zapisy potrwają tylko kilka dni, ponadto wolne miejsca szybko się kończą, dlatego warto szybko podjąć decyzję. Szkolące firmy, z których część spotkamy również na targach, kładą duży nacisk na praktyczną wiedzę i poruszanie najistotniejszych zagadnień z branży. Coś dla siebie znajdą zarówno przyszli inżynierzy i finansiści: QAD: „On Demand - dostosowanie systemu ERP do dynamicznie zmieniających się wymagań biznesu”; Rödl&Partner: „Koszty podatkowe - teoria a praktyka”, jak i osoby chcące rozwinąć zdolności miękkie: Golden Trainers International: „Golden Speech – pozbądź się tremy”; „Skuteczne budowanie relacji i odczytywanie mowy ciała”.

Stanowiska informacyjne Dni Kariery na uczelniach:

Uniwersytet Ekonomiczny, bud. „Z”: 20-27.03 (godz. 9:00-15:00)
Politechnika Wrocławska, bud. C-13: 19-27.03 (godz. 9:00-15:00)
Uniwersytet Przyrodniczy: 26.03 (godz. 9:00-15:00)
Uniwersytet Wrocławski, Wydział Filologii Angielskiej i Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii: 23.03 (godz. 9:00-15:00)
Wyższa Szkoła Bankowa: 23.03 (godz. 11:00-14:00)
Dolnośląska Szkoła Wyższa: 24.03 (godz. 9:00-13:00)
 
Dni Kariery Wrocław

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl