Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
17 Października 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Lucyna, Małgorzata,
Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało 76 dni.
Wrocław Career EXPO 2012
Redaktor: Administrator   
10.09.2012.

Wrocław Career EXPO 2012 – targi pracy inne niż wszystkie

Czy targi pracy mają realne przełożenie na rozwój kariery zawodowej młodych ludzi? Nie wszystkie. Kluczem do sukcesu jest tu duże zróżnicowanie wystawców, odpowiednie przygotowanie i aktywność – nie tylko w czasie trwania wydarzenia, ale również przed nim. Targi Wrocław Career EXPO, które odbędą się 14 listopada w hali IASE w kompleksie Hali Stulecia, konsekwentnie realizują każdy z tych priorytetów, aby nadać targom pracy zupełnie nową jakość.

Wrocław Career EXPO to nowy projekt, który w listopadzie po raz pierwszy zagości na lokalnym rynku. Jego głównym celem jest zwiększenie świadomości zawodowej i stały wpływ na progres satysfakcjonującej kariery nie tylko studentów i absolwentów, ale również pracowników z doświadczeniem. Kolejnym, realizowanym już zadaniem, jest prowadzenie platformy, która dostarcza uczestnikom wiedzy i niezbędnych narzędzi umożliwiających nieustanne monitorowanie własnego rozwoju.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale rejestrowany. Na stronie www.careerexpo.pl każdy z gości już dziś może się zalogować i wydrukować imienny bilet na targi, którego okazanie gwarantuje nie tylko wstęp na halę, ale również szereg innych korzyści – m.in. otrzymanie paczki z gadżetami, imiennym identyfikatorem i przewodnikami, a także wzięcie udziału w loterii wartościowych nagród oraz wstęp na szkolenia prowadzone przez profesjonalistów. Rejestracja będzie możliwa również przez cały czas trwania targów w budynku IASE, jednak lepiej zrobić to wcześniej. Dlaczego? Stworzenie konta umożliwia aplikowanie już teraz za pomocą specjalnie wygenerowanego w systemie CV na oferty pracy wystawców, z którymi można będzie spotkać się osobiście 14 listopada.

Profil uczestnika jest jego wizytówką, w której może pochwalić się swoimi osiągnięciami zawodowymi i umiejętnościami. Kolejne ciekawe możliwości otwierają się dzięki konkursowi „Wygraj Praktykę”, w którym o stanowisko można zawalczyć po uprzednim wykazaniu się wiedzą i kreatywnością w przygotowanym przez organizatorów zadaniu.

We Wrocław Career EXPO weźmie udział ok. kilkadziesiąt firm, m.in. Nokia Siemens Networks, Viessmann, WABCO, Credit Suisse, Nutricia, BLStream, Hewlett-Packard. Oprócz studentów i absolwentów, wielu pracodawców celuje w doświadczonych pracowników, dlatego również do nich kierowane jest przedsięwzięcie. To kolejna cecha, która wyróżnia Wrocław Career EXPO w segmencie targów pracy – wyjście z terenu kampusów i umożliwienie uczestniczenia tym, którzy studia mają już dawno za sobą, a planują zmianę zawodu lub rozwój w innej dziedzinie. Stąd też uniwersalne godziny trwania targów dostosowane również do tych gości, którzy są aktywni zawodowo: 11:00-19:00.

Z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Wrocław Career EXPO można zapoznać się na stronie www.careerexpo.pl oraz na fanpage targów: www.facebook.com/pl.careerEXPO.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl