Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
17 Października 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Lucyna, Małgorzata,
Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało 76 dni.
Rekrutacja do AIESEC
Redaktor: Administrator   
28.09.2012.

Zaczyna się nowy rok akademicki. Jest to doskonały moment, aby zastanowić się nad dodatkowymi aktywnościami poza uczelnianymi. Na studentów, którzy są ciekawi świata, chcą poznać ludzi z różnych kontynentów i przeżyć niesamowitą przygodę czeka interesująca opcja. W październiku rozpoczyna się rekrutacja do studenckiej organizacji AIESEC.

AIESEC to największa i najszybciej rozwijająca się organizacja studencka, licząca ponad 86 000 członków. Działa w 113 krajach, na ok. 2400 uniwersytetach. Umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w licznych konferencjach, seminariach i projektach. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, kreatywność, przedsiębiorczość  i odpowiedzialność społeczną.  Każdy dołączający do  organizacji student bierze udział w projekcie, w ramach którego ma możliwość  stopniowego poszerzania swoich umiejętności. Działalność w AIESEC daje również możliwość wzbogacenia swojego CV, biorąc udział w wolontariacie lub praktykach zagranicznych w ciekawym kraju. Do wyboru m.in. do Chiny, Indie, Niemcy albo Meksyk.   

Aktywność w organizacji studenckiej daje ogromną satysfakcję. Pozwala zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, które jest bardzo atrakcyjne dla pracodawców. Okres studiów to niewątpliwie najlepszy czas w życiu każdego człowieka. Należy wykorzystać go w 100 procentach i nie dopuścić do tego, aby coś wartościowego nas ominęło.

Więcej informacji na stronie: www.wroclawue.aiesec.pl oraz na fanpage’u na facebooku: facebook.com/aiesecwroclawue

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl