Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
17 Października 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Lucyna, Małgorzata,
Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało 76 dni.
Z AIESEC świat na wyciągnięcie ręki
Redaktor: Administrator   

Rozpoczęła się rekrutacja do Międzynarodowego Programu Praktyk Zagranicznych. Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenia, rozwinąć swoje umiejętności, poznać inspirujących ludzi, zwiedzić egzotyczne miejsca takie jak: Indie, Malezja, Chiny, Brazylia czy Nigeria, wykorzystaj szansę jaką daje Ci AIESEC.

 

Na studentów, którzy są ciekawi świata, chcą poznać ludzi z różnych kontynentów i przeżyć niesamowitą przygodę, czeka interesująca opcja - praktyki lub wolontariat zagraniczny. Rekrutacja trwa do 10 grudnia 2012. AIESEC oferuje praktyki profesjonalne, w działach takich jak marketing, HR, PR, IT czy finanse dla studentów po 3 roku studiów oraz absolwentów. Praktyki są płatne, odbywają się w przedsiębiorstwach, korporacjach, organizacjach rządowych i pozarządowych. Tego rodzaju aktywność zawodowa procentuje ciekawym wpisem do CV, który wyróżnia się na tle konkurencji. Wolontariat skierowany jest do studentów wszystkich lat. Polega on na pracy w projektach organizowanych przez lokalne oddziały AIESEC oraz NGOs na całym świecie.

Organizacja AIESEC jest największą, najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją studencką. Działa na wszystkich kontynentach, w 113 krajach, na ok. 2400 uniwersytetach, liczy ponad 86 000 członków. Umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, a także pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, kreatywność, przedsiębiorczość  i odpowiedzialność społeczną m.in. dzięki udziałowi w licznych konferencjach, seminariach, projektach, a także praktykach oraz wolontariacie zagranicznym.

Okres studiów to najlepszy czas, aby podjąć  wyzwania, zdobywać doświadczenia, podróżować i poznawać nowych ludzi. Warto zrobić „coś więcej”, przeżyj przygodę z AIESEC. Już dziś aplikuj na praktyki lub wolontariat.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.wroclawue.aiesec.pl oraz na facebook’u: facebook.com/aiesecwroclawue

 

Kontakt

Karolina Ochocka

Brand Manager Students

Tel.: 668 030 637

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

wolontariat_aiesec.png

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl