Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
19 Kwietnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Cieszyrad, Czesław,
Czech, Czechasz,
Czechoń, Leon,
Leontyna, Pafnucy,
Tymon, Werner,
Włodzimierz
Do końca roku zostało 257 dni.
Targi Career EXPO we Wrocławiu
Redaktor: Administrator   
05.03.2014.
Pierwsza praca nie musi być straszna. Zmiana pracy na lepszą nie musi wiązać się z miesiącami poszukiwań. Zorientowanie się na rynku pracy, rozkręcenie biznesu czy podniesienie kompetencji nie powinno być drogą przez mękę. Takie zasady przyświecają organizatorowi targów pracy Wrocław Career EXPO, które odbędą się 8 kwietnia w godzinach 11:00 - 19:00 w Hali Stulecia. Poniżej pięć sposobów jak trafić w dziesiątkę podczas targów pracy i zmienić pracę na lepszą. 
Sposób 1: dowiedz się o procesie rekrutacji

Odpisując na ogłoszenia o pracę często nie wiemy czym zajmuje się firma, do jakiego projektu rekrutuje, ani jak długo będziemy czekać na odpowiedź. Targi pracy likwidują ten problem. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.careerexpo.pl/Lista-firm i wybierzesz jedną z firm. Natychmiast wyświetli się pakiet informacji związanych z kandydatami do pracy poszukiwanymi przez tę firmę. Uzbrojony w tę wiedzę na pewno dopasujesz swoje CV i list motywacyjny do konkretnego pracodawcy. Warto też oczywiście przyjść i osobiście dopytać o nasze szanse na zdobycie wymarzonego stanowiska.

Sposób 2: mądrze zaplanuj swój czas

Mimo że targi pracy są okazją do porozmawiania z bardzo wieloma pracodawcami, dzień ma tylko 24 godziny. Skorzystaj z Przewodnika Targowego dostępnego na stronie www.careerexpo.pl/O-wydarzeniu/Wroclaw i zaznacz, którzy pracodawcy odpowiadają twojemu profilowi. Warto przewidzieć też chwilę na odpoczynek między rozmowami. W tym celu organizator zapewnia katering i liczne atrakcje w tym konkurs z nagrodami.

Sposób 3: weź udział w szkoleniach

Targi pracy to nie tylko rozmowy z przedstawicielami firm poszukujących nowych pracowników, ale też świetna okazja aby podnieść swoje kompetencje. Aplikacje osób uczestniczących w szkoleniach organizowanych przez pracodawców obecnych na targach mają duże szanse na powodzenie, ponieważ firmy chętnie uczą potrzebnych im umiejętności! Warto pamiętać o zapisaniu się jeszcze przed samym dniem targowym, ponieważ jak to zwykle bywa, liczba miejsc jest ograniczona.

Sposób 4: przyjdź na targi pracy

Wydawać by się mogło, że to oczywiste, choć nie do końca. Obecność podczas targów pracy to fantastyczna okazja aby poznać pracodawców, ale w sytuacji awaryjnej można skorzystać z serwisu internetowego www.careerexpo.pl i w zasadzie uzyskać te same informacje czy możliwości. Warto jednak mieć z tyłu głowy, że elegancko ubrany kandydat do pracy, który poświęca swój czas aby uczestniczyć w Career EXPO, ma większe szanse na sukces.

Sposób 5: prowadź swój profil na www.careerexpo.pl

Na targach pracy świat się nie kończy. Career EXPO to nie tylko wydarzenie organizowane dwa razy w roku, ale też świetny serwis internetowy do szukania pracy. Umożliwia zamieszczenie swojego CV, które od tej pory jest widoczne dla mnóstwa pracodawców, wciąż poszukujących takich jak ty kandydatów do pracy. Jednocześnie warto tam zaglądać aby przeczytać co słychać u firm, do których aplikowaliśmy, czy wreszcie w jaki jeszcze sposób możemy podnieść swoje szanse na lepszą pracę!

Więcej informacji na: www.careerexpo.pl, www.facebook.com/pl.CareerEXPO

Career EXPO w skrócie:

Kiedy: 8 kwietnia, godz. 11:00-19:00 (targi); 9:00-20:00 (szkolenia)
Gdzie: Hala Stulecia, ul.Wystawowa 1
Kto: studenci, absolwenci, specjaliści
Partnerzy: Nokia Solutions and Networks, PZU, Hewlett-Packard, IBM, Capgemini Software Solutions Center, Viessmann R&D Center, Volvo, BNY Mellon
Dominujące profile firm: informatyka, finanse, bankowość, marketing, sprzedaż, automotive, human resources, produkcja, telekomunikacja, obsługa klienta itd.
Jak: rejestracja gości tuż przed wejściem na halę lub w serwisie www.careerexpo.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl