Start
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Pogoda

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Imieniny
17 Października 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Lucyna, Małgorzata,
Marian, Sulisława,
Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało 76 dni.
Świąteczne wydarzenie dla kobiet - Be Pretty Fair we Wrocławiu
Autor: Anita KIjanka   
09.12.2014.
Image

Szukasz pomysłu na świąteczne prezenty? A może chcesz miło spędzić niedzielę w towarzystwie wyjątkowych i inspirujących kobiet? Obojętne jakie są Twoje motywy powinnaś wziąć udział w wydarzeniu przygotowanym specjalnie dla Ciebie.

Image

14 grudnia w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych we Wrocławiu odbędzie się nowa, unikatowa impreza skierowana do kobiet aktywnych, w różnym wieku - Be Pretty Fair. To inicjatywa dla pań zainteresowanych trendami i nowinkami oferowanym im przez wystawców z różnych branż. Be Pretty Fair to mnóstwo nowości i ciekawostek ze świata kobiet zgromadzonych pod jednym dachem.

- Inicjatywa jest adresowana przede wszystkim do Pań, ale Panowie też znajdą w jej trakcie mnóstwo inspiracji na świąteczne prezenty dla swoich partnerek  – wyjaśnia Anita Kijanka, jedna z organizatorek.

Dotychczas Be Pretty Fair odbyły się w Warszawie, Sopocie i Krakowie gdzie wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Szczególnie rozmowy z ambasadorkami targów przypadły do gustu uczestniczkom inicjatywy. Zaproszone do udziału w wydarzeniu ambasadorki swoją postawą motywują, inspirują.

- Cieszymy się, że w gronie ambasadorek są kobiety reprezentujące różne środowiska: wśród nich m.in. właścicielka firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą bielizny - Alles – Pani Alicja Wojciechowska - mówi  Anita Kijanka.

Dla mam z dziećmi czekać będzie kącik z zabawami. Dodatkowo specjalnie z okazji zbliżających się świąt przygotowane zostaną stoiska z rękodziełem w świątecznym klimacie.

Wśród wystawców zobaczymy m.in. takie marki jak: Repêchage, Alles, Byas, Wizaz-online, Puffins, DepilConcept czy LadyFitness.

Be Pretty Fair rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp na targi jest płatny – bilety kosztują 5 zł. Udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny.

 

Program wydarzenia:

13:00 - 13:30 - Agata Wendzonka, Kandara, KANDARA Twoim specjalistą od piękna!
13:30 - 14:00 - Alicja Wojciechowska, Alles, Ambasadorka targów,
14:00 - 15:00 - Warsztaty z wystąpień publicznych dla blogerów - Anita Kijanka,
15:00 - 15:30 - Zrealizuj swój projekt! Crowdfunding - nowoczesna metoda finansowania przedsięwzięć - Agnieszka Płoska, Genesis Capital sp. z o.o.
15:30 - 16:00 -Ewa Michalak, Effuniak, Ambasadorka targów,
16:00 - 16:30 - Katarzyna Barczyk, Puffins, Ambasadorka targów,

Zapisy na warsztaty: http://beprettyfairwroclaw.evenea.pl/

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Miasto kobiet (http://www.miastokobiet.pl/), Imperium Kobiet (http://www.ikmag.pl/), Law Quality Business (http://magazynlbq.pl/), Kobiece pasje (http://www.kobiecepasje.pl/), Moda i ja (http://modaija.pl/ ) Na obcasach (http://naobcasach.pl/), Business Women&Life (http://bizneszklasa.pl/), Biznes Klasa (http://bizneszklasa.pl/) i Golden Line (http://www.goldenline.pl/).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda
Wrocław dla mnie to przede wszystkim:
 
Mosty i kładki
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl