Start arrow Aktualności arrow Świąteczne wydarzenie dla kobiet - Be Pretty Fair we Wrocławiu
Menu główne
Start
Aktualności
Informator
Informacje
Rozrywka
Mapa Wrocławia
Ogłoszenia
Finanse
Hotele
Baza firm
Galeria zdjęć
W obiektywie
Na rowerze
Blog
Szukaj...
Kontakt
Księga Gości
Regulamin
Cookies
Napisz tekst
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Imieniny
22 Maja 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emil, Helena, Jan,
Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław,
Wiesława, Wisława
Do końca roku zostało 224 dni.
Świąteczne wydarzenie dla kobiet - Be Pretty Fair we Wrocławiu
Autor: Anita KIjanka   
09.12.2014.
Image

Szukasz pomysłu na świąteczne prezenty? A może chcesz miło spędzić niedzielę w towarzystwie wyjątkowych i inspirujących kobiet? Obojętne jakie są Twoje motywy powinnaś wziąć udział w wydarzeniu przygotowanym specjalnie dla Ciebie.

Image

14 grudnia w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych we Wrocławiu odbędzie się nowa, unikatowa impreza skierowana do kobiet aktywnych, w różnym wieku - Be Pretty Fair. To inicjatywa dla pań zainteresowanych trendami i nowinkami oferowanym im przez wystawców z różnych branż. Be Pretty Fair to mnóstwo nowości i ciekawostek ze świata kobiet zgromadzonych pod jednym dachem.

- Inicjatywa jest adresowana przede wszystkim do Pań, ale Panowie też znajdą w jej trakcie mnóstwo inspiracji na świąteczne prezenty dla swoich partnerek  – wyjaśnia Anita Kijanka, jedna z organizatorek.

Dotychczas Be Pretty Fair odbyły się w Warszawie, Sopocie i Krakowie gdzie wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Szczególnie rozmowy z ambasadorkami targów przypadły do gustu uczestniczkom inicjatywy. Zaproszone do udziału w wydarzeniu ambasadorki swoją postawą motywują, inspirują.

- Cieszymy się, że w gronie ambasadorek są kobiety reprezentujące różne środowiska: wśród nich m.in. właścicielka firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą bielizny - Alles – Pani Alicja Wojciechowska - mówi  Anita Kijanka.

Dla mam z dziećmi czekać będzie kącik z zabawami. Dodatkowo specjalnie z okazji zbliżających się świąt przygotowane zostaną stoiska z rękodziełem w świątecznym klimacie.

Wśród wystawców zobaczymy m.in. takie marki jak: Repêchage, Alles, Byas, Wizaz-online, Puffins, DepilConcept czy LadyFitness.

Be Pretty Fair rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp na targi jest płatny – bilety kosztują 5 zł. Udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny.

 

Program wydarzenia:

13:00 - 13:30 - Agata Wendzonka, Kandara, KANDARA Twoim specjalistą od piękna!
13:30 - 14:00 - Alicja Wojciechowska, Alles, Ambasadorka targów,
14:00 - 15:00 - Warsztaty z wystąpień publicznych dla blogerów - Anita Kijanka,
15:00 - 15:30 - Zrealizuj swój projekt! Crowdfunding - nowoczesna metoda finansowania przedsięwzięć - Agnieszka Płoska, Genesis Capital sp. z o.o.
15:30 - 16:00 -Ewa Michalak, Effuniak, Ambasadorka targów,
16:00 - 16:30 - Katarzyna Barczyk, Puffins, Ambasadorka targów,

Zapisy na warsztaty: http://beprettyfairwroclaw.evenea.pl/

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Miasto kobiet (http://www.miastokobiet.pl/), Imperium Kobiet (http://www.ikmag.pl/), Law Quality Business (http://magazynlbq.pl/), Kobiece pasje (http://www.kobiecepasje.pl/), Moda i ja (http://modaija.pl/ ) Na obcasach (http://naobcasach.pl/), Business Women&Life (http://bizneszklasa.pl/), Biznes Klasa (http://bizneszklasa.pl/) i Golden Line (http://www.goldenline.pl/).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Galeria zdjęć
Copyright © 2006-2018 Miasto.Wroclaw.pl